Martina Balková - Pedikúra

  

PROFESIONÁLNÍ PÉČE O VAŠE NOHY

 

Nabízím Pedikúru a Manikúru v kosmetickém salonu na adrese: Vila Pavla, ul. Jahnova 8, Pardubice 530 02, naproti Krajskému úřadu v centru Pardubic s možností parkování.

Ošetření pedikúry obsahuje:

Uvolňující lázeň nohou ve vaničce s přídavkem změkčujících a vonných solí, ošetření nehtů, odstranění zrohovatělé kůže, otlaků a kuřích ok skalpelem, zjemnění pokožky ovocným nebo krystalickým peelingem, aplikaci výživného krému, lehká relaxační masáž ke koleni. Ošetření manikúry nabízí: zkrácení a formování nehtů, zatlačení a odstranění kůžičky, relaxační masáž k lokti. Provádím doplňkové služby jako je P-shine a lakování nehtů.

Ucelená řada přípravku Yards Fine Footcare Professional je německý profesionální koncept moderní péče o nohy a chodidla. Tyto unikátní a účinné přípravky jsou především určeny na problémy s nehty a kůží na chodidlech.

Používám profesionální  kosmetiku  Yards Fine Footcare Professional, Germany

Novinky:

Depilace teplým voskem

 Depilace rukou, nohou, depilace podpaží.  Depilací docílíme perfektně hladké pokožky bez zarůstajících chloupků. Hlavní výhodou depilace je rychlost a také fakt, že pravidelně depilované partie vydrží bez ochlupení déle a chloupky se postupně ztenčují a řídnou. Depilace doporučujeme hlavně v letních měsících, trvanlivost depilace 3-5 týdnů.
 
Parafínové zábaly na ruce i nohy
 

Účinky parafínových zábalů:

  • zlepšují prokrvení pokožky,
  • uvolňují svaly a klouby,
  • vypínají a zjemňují pokožku,
  • zanechávají ruce i nohy hladké a odpočinuté,
  • příjemně prohřívají pokožku,
  • vyživují a zpevňují nehty.

 

Objednávky na telefonním čísle: 724 653 407         

 Pedikúra - salon   Pedikúra - salon    

    

 

Co říci závěrem? Chce to jen jediné - mějte nohy rádi jako své vlastní....